Centrum Szkolenia u Leśników w Krynicy Zdroju

Informacje ogólneMapa dojazduPogodaLZD KrynicaWyżywienieSale konferencyjneNasi partnerzyZ ostatniej chwili

Wydarzenia

Z terenami Centrum Szkolenia LZD graniczy park sportowy, który jest doskonałym miejscem wypoczynku dla mieszkańców i gości uzdrowiska.

Na powierzchni 2,5 ha w Czarnym Potoku zbudowano: miasteczko rowerowe, place zabaw i boiska sportowe oraz skatepark. Poszczególne części parku połączono ścieżkami spacerowymi. Jest także zaplecze sanitarne i dużo zieleni. Dla najmłodszych przygotowano miejsca do zabawy z huśtawkami i drabinkami, dla miłośników gier zespołowych - boiska do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki, dla amatorów jazdy na deskorolkach i rolkach - nowoczesny skatepark z licznymi rampami i przeszkodami.

Park ma służyć nie tylko w czasie wiosenno-letnim, ale również w zimie, kiedy to planowane jest utworzenie w tym miejscu sztucznego lodowiska.

 


u Leśnikow Trasy Narciarstwa Biegowego w dolinie Czarnego Potoku


Współpracujemy z Krynickim Parkiem Linowym położonym w Dolinie Czarnego Potoku, gdzie zarówno w okresie letnim jak i zimowym można odbyć spacer nad ziemią. Przechodząc kilkoma różnymi trasami zlokalizowanymi na różnej wysokości i pokonując zawieszone w powietrzu przeszkody można sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Mieszkańcy Centrum Szkolenia mogą korzystać z atrakcji tego miejsca z bonifikatą.

Bliskość stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka ( 2,5 km )jednej z największych w okolicy, jest niewątpliwym atutem Centrum Szkolenia, ponieważ nie ma konieczności przejazdu przez uzdrowisko, który szczególnie w okresie zimowym nie jest ani łatwy ani szybki. Grupy mieszkające w Centrum Szkolenia LZD mogą uzyskać rabat przy zakupie karnetów narciarskich w stacji Jaworzyna Krynicka.

Współpracujemy również ze stacją narciarską Słotwiny – Azoty oraz Tylicz Ski.

 

Nowa atrakcja w pobliżu ośrodka to sztuczne lodowisko przy ul. Czarny Potok - nie zapomnij zabrać ze sobą niezbędnego sprzętu.

 

 

 

33-380 Krynica-Zdrój ul. Ludowa 12-14, Tel 0048 18 472 40 50 Tel/fax 0048 18 472 35 50 Kom 512 376 147 mail:cs@ur.krynica.pl